ZOSTAŃ NASZYM PACJENTEM REJESTRACJA ONLINE

O nas

 

Poradnia Lekarza Rodzinnego REVITA powstała w 2016 roku. Przychodnia świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej/medycyny rodzinnej od „noworodka do seniora rodziny”. W ofercie posiada również rehabilitację leczniczą oraz badania kierowców. 

Przychodnia znajduje się w nowym obiekcie, dostosowanym dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Usługi świadczone są w nowoczesnych, klimatyzowanych, o wysokim standardzie wnętrzach.

Duży nacisk kładziemy na profilaktykę zdrowotną oraz ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług. W związku  z tym  w roku 2019/ 2020 uczestniczymy w projekcie realizowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w ochronie zdrowia  pt. "Wsparcie podmiotów podstawowej opieki zdrowotnej we wdrożeniu standardów jakości i bezpieczeństwa opieki " w ramach  Programu Operacyjnego  Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanym ze środkó Unii Europejskiej w ramach Europejskiego  Funduszu Społecznego  oraz Budżetu  Państwa .

Naszym celem  jest dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów w rodzinnej i ciepłej atmosferze. Misja poradni to SALUS AEGROTI SUPREMA LEX czyli w tłumaczeniu  DOBRO ( ZDROWIE ) CHOREGO NAJWYŻSZYM PRAWEM

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.


All content © NZOZ Revita Lekarz Rodzinny . All rights reserved.